IZOMETRIA+KRĘGOSŁUP – to przykładowy trening na sali… jeden z wielu tematów potrzebny po to, by biegać bez kontuzji… 20160222_202655

Ćwiczenia izometryczne to rodzaj ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Aby rozpocząć treningi nie musisz mieć ponadprzeciętnej kondycji. Ćwiczący wykorzystują bowiem metodę skurczów izometrycznych, czyli napinania mięśni bez zmiany ich długości. ĆWICZENIA IZOMETRYCZNE (WZMACNIAJĄCE) to zestaw ćwiczeń polegających na napinaniu i rozluźnianiu mięśni ciała. Podczas ich wykonywania najważniejsza jest technika ćwiczenia, natomiast tempo i liczba powtórzeń nie odgrywają już tak istotnej roli. Regularny trening izometryczny to skuteczny sposób wzmocnienia mięśni i zwiększenia siły, bez wykonywania wielu ruchów!

Druga część treningu poświęcona KRĘGOSŁUPOWI to uzupełnienie izometrii. Ćwiczenia na kręgosłup przydają się zarówno biegaczom, jak i osobom siedzącym na co dzień za biurkiem. Całość kończymy rozciąganiem…

 

20160222_205739W każdy poniedziałek (sala „Olinek”, ul. Bobrowiekca 9, godz. 19:45) zapraszamy do poćwiczenia dla lepszego samopoczucia lub jako uzupełnienie innych form aktywności fizycznej. Jeżeli nie wiecie jak zacząć lub co dają takie ćwiczenia tym bardziej zapraszamy – jesteśmy od tego, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Oderwijcie się po pracy! 

Przyjdźcie i sprawdźcie, że ĆWICZENIA W GRUPIE NIE SĄ NUDNE, a czasami można się załapać na jakąś drobną NAGRODĘ/NIESPODZIANKĘ:)

Koszt godzinnych zajęć to tylko 10zł (płatne na miejscu bez konieczności wcześniejszych zapisów).

Kontakt: biuro@jacekbiega.pl lub 601-058-715

Comments are closed