Wkładki wykonujemy na opatentowanych przez ICB wkładkach ortopedycznych do formowania termicznego o podwójnej gęstości.

 

Ortezy ICB o podwójnej gęstości są wytwarzane w 100% z materiału EVA, który w czystej postaci jest łatwy do podgrzania i uformowania. Materiał ten cechuje się doskonałą sprężystością, co pozwala zachować jego kształt. Wkładki ICB można zatem w pełni spersonalizować poprzez formowanie na gorąco bezpośrednio do stopy pacjenta, lub odlewu gipsowego oraz szybko modyfikować szlifując lub formując w celu uzyskania określonych kształtów.

ICB Medical ma unikalne cechy konstrukcyjne i funkcje, które pomagają zapewnić lepsze wsparcie, komfort i ogólne wyniki w leczeniu.

Czas wykonania wkładek jest uzależniony od konkretnego przypadku. Trwa zwykle od godziny do dwóch.

Wykonanie wkładek poprzedza wywiad, badanie posturograficze, badanie manualne.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, która pozwala na dostosowanie wkładki do każdej stopy indywidualnie w trakcie jednej wizyty jesteśmy w stanie wesprzeć leczenie, złagodzić dolegliwości w obrębie stopy, stawu skokowego, kolana  i obręczy miednicy.

Należy pamiętać, żeby na dorabianie wkładek zgłosić się z butami, w których wkładki mają być zastosowane. Wkładki dorabiamy tak, by po przełożeniu można je było używać w innym obuwiu. Z tego względu, o ile jest to możliwe, zaleca się zabranie kilku par obuwia.

Wkładki są wielokrotnego formatowania, co umożliwia poprawki i odświeżenia.

Koszt wykonania wkładek: 290 zł

Poprawki w okresie 3 miesiecy od wykonania wykonujemy bezpłatnie.

Koszt odświeżenia wkładek: 80 zł