Umiejętności, jakich nabraliśmy podczas wieloletniego doświadczenia przy pracy z biegaczami, zarówno indywidualnymi jak i grupami firmowymi między innymi: Accenture, Orange, Roche, Medtronic, Volkswagen Bank, AIG, Okręgowa Izba Radców Prawnych, Euler Hermes pozwoliły nam dostosować nasze treningi do różnych poziomów (początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany) tak, aby odbyły się one bez straty dla każdego ze stopni zaawansowania na jednej jednostce treningowej.

Zajęcia prowadzimy w terenie oraz na sali gimnastycznej.

Przeznaczone są one nie tylko dla biegaczy, ale także dla osób, które chcą wzmocnić ciało, uelastycznić układ mięśniowy, poprawić wydolność układów krążenia i oddechowego oraz zwiększyć swoją koordynację wzrokowo – ruchową.

 

 

Podczas zajęć w terenie biegacze zapoznają się z różnymi formami treningu takimi jak: siła biegowa, wytrzymałość techniczna, kształcenie szybkości, itp. Zakres wykonywanych zadań na treningu dostosowywany jest do poziomu i celu zawodnika.

Na zajęciach odbywających się na sali przeprowadzamy: ćwiczenia siłowe, core stability, ćwiczenia izometryczne oraz rozciąganie i relaksację.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.