Anna KuczewskaW 2003r. ukończyła fizjoterapię na warszawskim AWF-ie. Od tego momentu zajmuje się leczeniem pacjentów ortopedycznych. Współpracowała z takimi przychodniami jak CKR czy Fizjokoncept. Od 2013 r. prowadzi na Kabatach własny gabinet – Equilibrium. W swojej pracy stara się pamiętać, iż nasze ciało stanowi biomechaniczną i fizjologiczną całość, dlatego nie można leczyć wycinka ludzkiego ciała zapominając o szerszym spojrzeniu na problem. Z tego powodu też prócz tradycyjnych metod leczenia wspiera się systemami ćwiczeń takimi jak Pilates czy

logo napistrening biomechaniczny. Stara się nieustannie pogłębiać swoją wiedze na temat leczenia dlatego ukończyłam kursy metod takich jak: PNF, Mulligan Koncept, terapia manualna wg Maitland’a, Muscle Balance, manipulacje wisceralne czy Kinesiotaping. Prywatnie, wiele lat trenowała lekkoatletykę (trójskok), obecnie jestem zapalonym graczem w squasha.

A od niedawna jest opiekunem dwójki trenerów JacekBiega Running Team .

Właściciel firmy Jacek Gardener już skorzystał z „przeglądu okresowego” i dostał cenne wytyczne do wychodzenia z drobnej kontuzji. Po powrocie do firmy powiedział :

– To kolejna osoba która koncentruje się na przyczynie kontuzji a nie na skutku. Wiedziałem że pięta boli mnie od czegoś nietypowego. Nie potrafiłem znaleźć przyczyny choć już z niejedną kontuzją miałem styczność… Napięcie w plecach spowodowało skrócenie pasów mięśniowych i kłopot z nogą. Samo rozluźnienie pleców spowodowało już zejście napięcia w stopie … Po wizycie zaproponowałem stałą opiekę nad moją osobą i nad jeszcze jedną trenerką… Ania zgodziła się na współpracę. Mamy nareszcie kogoś na Ursynowie kogo możemy polecić .

To w takim układzie polecamy : http://www.eqlm.pl/terapeuci/

logo equilibrium400

Categories:

Comments are closed